Loading

Consumer Finance Holding

Spoločnosť Consumer Finance Holding patrí medzi najvýznamnejšie firmy v nebankovom sektore. Na slovenskom trhu mimobankových finančných produktov má podiel až 60 %. Činnosť spoločnosti môžeme rozdeliť do niekoľkých divízií:

  1. Nákup na splátky
  2. Poskytovanie bezúčelových pôžičiek a úverov na kúpu nehnuteľnosti
  3. Financovanie kúpy motorových vozidiel
  4. Vydávanie kreditných kariet
  1. Splátkový predaj CFH zabezpečuje prostredníctvom troch obchodných značiek Quatro, Triangel a Klikshop.

Nakupovať na splátky prostredníctvom Quatra môžete na Slovensku čokoľvek a kdekoľvek od elektroniky, autopríslušenstva, domácich potrieb, dovolenky až po oblečenie. V súčasnosti Quatro spolupracuje s viac ako 8000 kamennými obchodmi a stovkami internetových obchodov, takže nakupovať na splátky môžete aj v pohodlí domova. Stačí, ak si vyberiete požadovaný tovar a u predajcu si vyberiete výšku akontácie (od 10-50 %) a dobu splatnosti. Jednotlivé splátky si môžete rozložiť na obdobie od pol roka do piatich rokov. Ak si myslíte, že nakupovanie na splátky sa oplatí, veľmi sa mýlite, priemerná ročná percentuálna miera nákladov často dosahuje číslo 46,52%, čo znamená že ak budete tovar splácať niekoľko rokov tak ho poriadne preplatíte. Momentálne Quatro ponúka možnosť vybrať si pevnú splátku, to znamená že klient si sám určuje výšku akontácie a výšku mesačnej splátky. Medzi ďalšie akcie patria Klasik, ďalej akcia 1/8 (vždy 8 mesiacov splácania pri 12% akontácii) a akcia 5 % (doba splácania 24 mesiacov a akontácia 5 %).

Triangel je ďalšou divíziou spločnosti Consumer Finance Holding, ktorá umožňuje nákup tovaru na splátky prostredníctvom web stránky www.triangel.sk. Prostredníctvom tohto webu vyplníte žiadosť o nákup na splátky a zároveň odošlete objednávku

2. Poskytovanie pôžičiek spoločnosť zabezpečuje prostredníctvom Slovenskej požičovne a takzvaných Quatro pôžičiek. Slovenská požičovňa ponúka niekoľko úverových produktov, medzi ktoré patria nezúčelové úvery bez zabezpečenia najľahšia pôžička, mladomanželská pôžička, úver na bývanie a do portfólia úverov s ručením nehnuteľnosťou patria hypopôžička na čokoľvek a úver na kúpu nehnuteľnosti

3. Financovanie nového alebo ojazdeného automobilu prostredníctvom divíziie QuatroCar, ktorá spolupracuje s viac ako 450 partnermi – predajcami áut. U predajcu si stačí vybrať auto, zaplatiť akontáciu podľa Vášho vlastného uváženia (od 15-70%, v prípade akcií už od 10 %). Ďalšie splácanie sa prispôsobuje Vaším finančným možnostiam. Ak si môžete dovoliť len nízke mesačné splátky, tak si zvoľte čo najdlhšiu dobu splatnosti (6 rokov). Minimálna lehota splatnosti je jeden a pol roka.

4. Vydávanie kariet prináša obchodná značka Slovenské kreditné karty, ktorá zastrešuje nielen poskytovanie kreditných kariet, ale aj rôznych zákazníckych a zľavových kariet.

Spoločnosť Consumer Finance holding je členom skupiny VÚB – Intesa Sanpaolo, vďaka ktorej má dôveru tisícov klientov. Práve v spolupráci s VUB bankou nedávno predstavila nový produkt takzvanú online VÚBpôžičku. Je to prvá online pôžička poskytovaná bankou na Slovensku pre kohokoľvek, aj pre neklientov banky. V rámci uvádzacej akcie ju môžete získať do konca Septembra bez poplatku za poskytnutie a dokonca aj bez poplatku za vedenie úverového účtu.


You are here: Home » Nebankové pôžičky » Consumer Finance Holding

Odoslať odpoveď

Vaša emailová adresa sa nebude zobrazovať. Požadované polia sú ozančné *

*

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.