Loading

Flexipôžička s finančným ručením

Ak hľadáte bezúčelový úver bez dokladovania príjmu s výhodným úrokom, tak potom by ste mali do užšieho výberu určite zaradiť aj produkt VÚB banky Flexipôžička s finančným ručením. Podmienkou na jej získanie je zabezpečenie finančným majetkom. Za finančný majetok sa môže považovať termínovaný vklad, podielové listu vo VÚB asset managemente alebo vkladná knižka.

Základné informácie

Poskytuje sa v rozsahu od 490 € do 13 300 €. Splátky si môže klient rozložiť na obdobie od 1-5 rokov. Úroková sadzba je aj pri tejto pôžičke fixovaná, čo pre dlžníka znamená rovnakú výšku mesačnej splátky počas celej doby splatnosti úveru. Výhodou je, že ju získate veľmi jednoducho, bez dokladovania príjmu a v prípade že spĺňate podmienky, banka Vám pošle peniaze na účet už v priebehu 24 hodín od podpísania zmluvy.

Klient je povinný splácať splátky mesačne a načas. Všeobecná úverová banka musí prijať splátku najneskôr v deň splatnosti, inak je klient v omeškaní – v takomto prípade je banka oprávnená uspokojiť svoju pohľadávku aj bez súhlasu dlžníka z ktoréhokoľvek účtu dlžníka vedenom vo VUB banke inkasným spôsobom (napríklad zablokovaním podielových listov podielových fondov v správe VUB Asset Management). Ideálne je však takýmto situáciam predchádzať zriadením inkasa z flexiúčtu.

Úrokové sadzby a poplatky

  • Úroková sadzba je pri flexipôžičke s finančným ručením od 8,50% p.a.
  • Úrok z omeškania je 5% p.a.
  • Poplatok za poskytnutie: 2% z objemu úveru, minimálne 33 €
  • Mesačný poplatok za vedenie úverového účtu 2,99 €
  • V prípade, že klient navrhne zmenu v zmluve: 40 €
  • Prvá upomienka odoslaná v prípade oneskorenia: 10 €
  • Ďalšie upomienky odoslané bankou písomne v prípade opätovného neuhradenia splátky: 40 €
  • Poplatok za úhradu splátky v hotovosti na jednej z pobočiek banky: 2,50 €
  • Existuje možnosť splatiť  úver predčasne buď úplne alebo čiastočne mimoriadnou splátkou. Poplatky sú rovnaké ako v prípade všetkých spotrebných úveroch, teda 0,5 % z predčasne splatenej sumy (ak do konca obdobia splatnosti zostáva menej ako jeden rok) a 1% ak je zostatková lehota splatnosti viac ako jeden rok

Je výhodná?

Vo svojej kategórii – teda konkrétne oblasť bezúčelový spotrebný úver bez dokladovania príjmu s finačným ručením môžeme povedať, že áno. Podmienky sú nastavené férovo a úrok je tiež celkom priaznivý. Použitie finančných prostriedkov z úveru nemusíte dokladovať, na vybavenie Vám stačí len doklad totožnosti a doklad preukazujúci adresu trvalého bydliska. Samozrejme, čo sa môže zdať byť výhodné pre jedného, nemusí byť pre druhého, takže najlepšie bude, ak si prepočítate výšku mesačnej splátky a úrokovú sadzbu na tejto kalkulačke. Viac informácii o tomto produkte získate na ktoromkoľvek obchodnom mieste VUB banky.


You are here: Home » Bezúčelový úver » Flexipôžička s finančným ručením

Odoslať odpoveď

Vaša emailová adresa sa nebude zobrazovať. Požadované polia sú ozančné *

*

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.