Loading

Poštová banka požičiava s atraktívnym úrokom 8,9 % pre každého

Zdá sa, že spotrebitelia sú už unavení z úrokových sadzieb „od“. Reklamné triky s výhodnou úrokovou sadzbou „od“ a následné sklamanie záujemcov o úver keď sa dozvie skutočnú výšku úroku (o niekoľko percent vyššiu ako v reklame) menia banky aspoň v rámci krátkych kampaní na podporu predaja na fixnú úrokovú sadzbu rovnakú pre všetkých. Týmto typom propagácie svojho spotrebného neúčelového úveru je známa na Slovensku najmä Unicredit Bank a len pred včera sa k nej pridala aj Poštová banka. V rámci časovo limitovanej akcie ponúka na obľúbenú pôžičku na bývanie rovnakú úrokovú sadzbu pre všetkých žiadateľov vo výške 8,90 %.

Parametre pôžičky na bývanie

Pôžička na bývanie je úverom na rekonštrukciu rodinného domu, bytu, alebo aj na čokoľvek iné. Poštová banka ju poskytuje v objeme od 3 500 € maximálne do 20 000 €. Vďaka dlhej lehote splatnosti – až 10 rokov môže klient získať nízku mesačnú splátku, už od 53 €. Tento úverový produkt je možné získať bez zriadenia záložného práva na nehnuteľnosť a dokonca aj bez ručiteľa. Účel použitia peňazí nie je potrebné dokladovať formou faktúr a bločkov. Banka ponúka možnosť uzatvorenia aj poistenia splácania úveru priamo na obchodnom mieste pri uzatvorení úverovej zmluvy. V prípade, že klient bude čerpať pôžičku na účet vedený v Poštovej banke, získa zľavu z poplatku za poskytnutie vo výške až 50 %.

Časovo limitovaná ponuka

Zvýhodnenú úrokovú sadzbu 8,90 % ročne pre každého, bez ohľadu na výšku príjmu poskytuje banka iba počas nasledovných niekoľko dní – od 4.Februára do 17. Februára 2013, takže počas tohto krátkeho časového obdobia je potrebné uzatvoriť zmluvu pre získanie zvýhodneného úroku. Štandardne sa úroková sadzba pôžičky na bývanie pohybuje v rozsahu od 7,50 – 32,50 % p.a. Vďaka limitovanej ponuke s atraktívnym úrokom môže klient počas celej doby splatnosti ušetriť aj viac ako 2000 €.


You are here: Home » Správy » Poštová banka požičiava s atraktívnym úrokom 8,9 % pre každého

Odoslať odpoveď

Vaša emailová adresa sa nebude zobrazovať. Požadované polia sú ozančné *

*

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.