Loading

Raiffeisen Bank ponúka bezúročnú pôžičku

Na slovenský trh len nedávno vstúpila Raiffeisen Bank a už si stihla pre spotrebiteľov pripraviť veľmi príjemné prekvapenie – bezúročnú pôžičku 200 €. Banka záujemcov na svojej webovej stránke víta pútavým sloganom: „Jasné, že keď si požičiate 200 EUR, tak vrátite len 200 eur“.

Je samozrejmé, že bezúročné pôžičky sa nebudú dlhodobo poskytovať a že sa jedná len o akciovú ponuku, ktorú môžu záujemcovia využiť do 24.12.2012. Pôžička z Raiffeisen Bank tak určite poteší ľudí, ktorí chcú svojich blízkych prekvapiť vianočným darčekom a ktorým na to momentálne chýbajú finančné prostriedky.

Detail akciovej ponuky

Ak si teda do Vianoc požičiate 200 € a splácať budete 6 mesiacov s nemennou mesačnou splátkou vo výške 33,34 €, zaplatíte len za to, čo ste si požičali. Raiffeisen Bank si v rámci tejto akciovej ponuky neúčtuje žiadnu úrokovú sadzbu, administratívny poplatok za poskytnutie a dokonca ani poplatok za vedenie úverového účtu.

Táto mini pôžička je bezúčelová, to znamená, že účel použitia finančných prostriedkov banke nemusíte dokladovať a peniaze z úveru tak môžete použiť na čokoľvek podľa vlastného uváženia. Získate ju dokonca bez ručiteľa alebo založenia majetku. Žiadosť si môžete podať na ktorejkoľvek z pobočiek Raiffeisen bank (Šaľa, Skalica, Topoľčany, Žilina). Okrem vyplnenia žiadosti (ktoré nezaberie viac ako 5 minút), budete potrebovať ešte aj občiansky preukaz. Žiadne ďalšie doklady ani potvrdenia nie sú potrebné.

Výsledok posúdenia žiadosti sa dozviete vo väčšine prípadov do 10 minút. Ak si banka bude potrebovať overiť alebo dôkladnejšie preskúmať Vami poskytnuté informácie o príjme, zavolá Vám na druhý deň, aby ste zbytočne nemuseli strácať čas čakaním na pobočke.

Úver je možné čerpať buď v hotovosti alebo na bankový účet. Ak si otvoríte účet v Raiffeisen Bank, tak peniaze môžete mať na účte okamžite. Prevod na účet do konkurenčných bánk trvá spravidla 2-3 pracovné dni.

Raiffeisen bank s touto bezúročnou pôžičkou – aj keď na nízku sumu, úplne odrovnala konkurenciu a pripravila neodolateľnú ponuku, vďaka ktorej sa jej istotne podarí získať množstvo fanúšikov.

Zdroj obrazkov:http://www.raiffeisen.sk


You are here: Home » Správy » Raiffeisen Bank ponúka bezúročnú pôžičku

Odoslať odpoveď

Vaša emailová adresa sa nebude zobrazovať. Požadované polia sú ozančné *

*

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.