Loading

Unicredit Bank ponúka hypoúver s rovnakým úrokom pre všetkých

Na trhu s hypotekárnymi úvermi to vrie. Banky sa snažia nalákať záujemcov o financovanie vlastného bývania rôznymi akciovými ponukami. Unicredit Bank nedávno prekvapila výnimočnou ponukou – poskytuje hypotéku s transparentnou úrokovou sadzbou pre všetkých vo výške 3,59 % ročne. Unicredit sa tak snaží osloviť klientov, ktorým prekážajú reklamné chytáky s úrokovou sadzbou „od“. Úroková sadzba vo výške 3,59 % p.a. sa týka hypotekárnych úverov pri fixácii na dva roky. Ak by ste chceli získať istotu nemennej splátky počas dlhšieho obdobia, napríklad 3 roky, tak by bol úrok o niečo vyšší – 3,99 % p.a. Každopádne obe sadzby sú viac ako atraktívne.

Príklad: Ak by ste si vzali hypotéku vo výške 55 000 € s najdlhšou lehotou splatnosti (30 rokov) pri fixácii na dva roky a zvýhodnenou úrokovou sadzbou 3,59 % ročne, tak by mesačná splátka vyšla na necelých 250 €. Pri fixácii na 3 roky, s jednotným úrokom 3,99 % by ste mesačne banke splácali približne 263 €.

 

unicredit bank logoAkcia sa týka všetkých hypotekárnych úverov z ponuky Unicredit Bank, konkrétne: Free hypoúver, Hypoúver Invest, Hypoúver Klasik, ale aj Hypoúver pre mladých. Akciová ponuka je časovo obmedzená a týka sa zmlúv uzatvorených do 28. Februára 2013.

Podmienkou pre získanie zvýhodnenej úrokovej sadzby je zriadenie účtu v Unicredit Bank, na ktorý je potrebné zasielať mesačne sumu (napríklad výplatu) vo výške minimálne 1,5 násobku úverovej splátky.

Klienti Unicredit bank majú možnosť úver predčasne splatiť v termíne obnovy fixácie úrokovej sadzby bez poplatku za predčasné splatenie. Okrem toho je možné realizovať mimoriadnu splátku bez poplatku každoročne až do výšky 20 % zo zostatkovej sumy úveru.

UniCredit Bank týmto výrazným znížením úrokových sadzieb vychádza v ústrety klientom, ktorí uprednostňujú fixnú sadzbu hypotéky pred variabilnou a ktorí vsádzajú na istotu nemenných splátok počas zvolenej fixácie.


You are here: Home » Správy » Unicredit Bank ponúka hypoúver s rovnakým úrokom pre všetkých

Odoslať odpoveď

Vaša emailová adresa sa nebude zobrazovať. Požadované polia sú ozančné *

*

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.