Loading

VÚB pôžička s darčekom do 200 €

Všeobecná úverová banka si pripravila pre úveru chtivých záujemcov zaujímavý darček. Ku každej novo poskytnutej pôžičke poskytuje aj darček až do výšky 200 €. Hodnota darčeka bude závisieť od objemu poskytnutého úveru, minimálne však „zarobíte“ 15 €. Na to, aby ste mali nárok na získanie peňažného darčeka, musíte o Flexipôžičku požiadať najneskôr do Vianoc, nakoľko sa jedná o časovo obmedzenú akciu. Požičať si môžete finančné prostriedky v minimálnej výške 490 €, maximálne však 25 000 €. Splátky si môžete rozložiť na obdobie minimálne jedného roka, maximálna lehota splatnosti je 10 rokov. Úroková sadzba je nastavená celkom konkurenčne a začína sa od 10,90 % ročne.

Ešte stále môžete získať bezúčelovú pôžičku z VÚB banky bez vstupného poplatku za poskytnutie, ktorý banka odpúšťa od polovice Semptembra. Štandarne je poplatok za poskytnutie bezúčelového úveru podľa platného cenníka 2 % z objemu čerpanej sumy, minimálne 33 €. Banka okrem toho sľubuje úver bez poplatku za vedenie úverového účtu, ktorý odpustí až do úplného vyplatenia dlhu. Mimo tejto akciovej ponuky je poplatok za vedenie úverového účtu 2,99 €.

Šťastný mesiac s VÚB bankou

Tu sa však výhody Flexipôžičky nekončia. Zaujímavým benefitom je možnosť výberu takzvaného Štastného mesiaca, počas ktorého nebudete až do konca splatnosti platiť mesačnú splátku. Ak je pre Vás finančne najnáročnejší mesiac December (v súvislosti so zvýšenými výdavkami na darčeky) a vybrali ste si splatnosť povedzme 5 rokov, tak počas týchto piatich rokov nebudete musieť zaplatiť v mesiaci December mesačnú splátku. Najviac klientov VÚB banky si vyberá ako Šťastný mesiac práve December a takmer štvrtina si vyberie za svoj šťastný mesiac Január, kedy sa veľa ľudí potrebuje zotaviť z finačne náročného predchádzajúceho mesiaca. Samozrejme, v takomto prípade je výška mesačnej splátky v porovnaní s „normálnym splácaním 12 splátok v roku“ o niečo vyššia, no klient neprerobí – ba práve naopak, ušetrí pár eur. Ušetrí najmä preto, že počas splátkových prázdnin sa neplatí mesačná splátka a dokonca ani poplatok za vedenie úverového účtu. Vynechanie splátky jeden krát v roku je možné pri bezúčelovej Flexipôžičke na čokoľvek, ale aj pri účelových pôžičkách na auto a na bývanie.

To, že Vianoce sú zaťažkávajúcou skúškou pre naše peňaženky vyplýva aj z nedávneho prieskumu VÚB banky ktorý pre ňu realizovala agentúra 2Muse, podľa ktorej si na Vianoce plánuje požičať každý desiaty Slovák. Z prieskumu ďalej vyplýva, že najčastejšie využívame povolené prečerpanie na bežnom účte, ďalej pôžičky od známych a priateľov ale aj spotrebné bezúčelové úvery. Údaje doplňuje aj vedúca oddelenia úverov z VÚB banky Melida Péková, podľa ktorej je počas predvianočného obdobia zvýšený záujem o bezúčelové a spotrebné úvery – oproti iným mesiacom v roku je záujem vyšší o 60-70 %.

obrázok a zdroj informácií: VUB


You are here: Home » Správy » VÚB pôžička s darčekom do 200 €

Odoslať odpoveď

Vaša emailová adresa sa nebude zobrazovať. Požadované polia sú ozančné *

*

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.