Loading

ZUNO ponúka refinancovanie na zľavových portáloch

Direct banka ZUNO opäť vyhodila ponuku na zľavovom portály www.zlavadna.sk. „Zbav sa starého úveru a získaj lepší“ Týmto titulom sa snaží nalákať šetrných a zľavy chtivých záujemcov na refinancovanie. Za 2 € internetová banka ponúka refinancovanie spotrebného úveru z inej banky, pričom ponúka až o 2 % nižšiu úrokovú sadzbu oproti starej zmluve, minimálna úroková sadzba však bude 6,90 % p.a. Samozrejmosťou je, že za refinancovanie pôžičky nebudete platiť žiaden poplatok za poskytnutie a ani poplatok za vedenie úverového účtu. Banka okrem toho ponúka možnosť navýšenia starého úveru. Minimálna výška pôžičky v ZUNO je 500 €, maximálne si môžete požičať 20 000 €. Minimálna lehota splatnosti je 6 mesiacov, splátky si môžete natiahnuť maximálne na 6 rokov. Direct banka poskytuje zatiaľ len bezúčelové pôžičky, kde nemusíte dokladovať účel použitia finančných prostriedkov. To je síce výhoda, ale netreba zabúdať, že bezúčelové pôžičky sú spravidla oveľa drahšie ako tie, kde je potrebné účel preukazovať. Z tohto dôvodu sa v ZUNE oplatí refinancovať len bezúčelové spotrebné úvery.

 

ZUNO okrem zvýhodnenej úrokovej sadzby o dva percentuálne body ponúka aj peňažný bonus v hodnote 15 € na novo otvorený účet v tejto banke (samozrejme táto ponuka sa vzťahuje len na schválené žiadosti). V prípade, že Vaša žiadosť nebude schválená, banka Vám vráti zaplatené 2 € za kupón zakúpený na webe zlavadna.sk, ktorý poukáže na novo otvorený účet v ZUNO.

Podmienky

Zakúpený kupón je potrebné vložiť na web stránke zuno.sk cez krátky formulár. Do 15 dní je potrebné založiť si v tejto internetove banke účet a do 30 dní požiadať o refinancovanie prostredníctvom online bankingu. Refinancovanie nie je možné využiť na leasing, kreditné karty alebo hypotekárne úvery. Ponuka platí do 10.Decembra 2012 a škoda že je určená len pre nových klientov.


You are here: Home » Správy » ZUNO ponúka refinancovanie na zľavových portáloch

Odoslať odpoveď

Vaša emailová adresa sa nebude zobrazovať. Požadované polia sú ozančné *

*

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.